DareDinge

AnasayfaTakvimGaleriSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Bölüm Kuralları ve Kutlama Konularındaki Kıstaslar 26.06.2o1o

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
aHiskaN
Administrator
Administrator

Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 78
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 26/06/10
Rep Puani Rep Puani : 6
Ücret Ücret : 1384
Yaş Yaş : 24
Nerden Nerden : BinqöL

MesajKonu: Bölüm Kuralları ve Kutlama Konularındaki Kıstaslar 26.06.2o1o   C.tesi 26 Haz. 2010, 15:25

1. Forum ile alakalı olmayan herhangi bir kutlama veya duyuru konusu açmak yasaktır. Açıldığı takdirde direk silinecektir. Kişisel kutlama ve duyurularınız için 1 Günlük bölümünü kullanabilir kendiniz hakkında her şeyi orada yazabilirsiniz.(okuldaki maç sonuçlarınız sevgili durumlarınız karne notlarınız ban yedim banım açıldı vs.)

2. Mesaj kutlamaları için 5.000 10.000 ve bundan sonra her 10.000 artışta kutlama yapabilirsiniz.

3. Konu kutlamaları için 1.000 2.500 5.000 ve bundan sonra her 5.000 artışta kutlama yapabilirsiniz.

4. Üyelik sürecinizi kutlamak için en az 1 yılı doldurmak şartıyla her yıl 1 kere yapabilirsiniz.

5. Siteden ayrılıyorum yok gidicem yok gelicem yok bırakıyorum yok okul başlıyor sonra gelicem şunla kavga ettim bunla tartıştım vs vs gibi konular açmak yasaktır.(Siteden ayrılanlar o kadar çok bildirmek istiyorsa imzasına veya profiline yazabilir zaten onu merak eden varsa profiline bakar neden girmiyor diye)

6. Doğum günlerinizi kutlayabilirsiniz.

7. Toplumsal özel gün ve geceleri kutlayabilirsiniz.

8. Forum içerisinde yapılmış veya yapılacak olan turnuva vb oyunların duyuruları içinde konular açabilirsiniz.

Kurallara uymayanlar uyarılacak tekrarı halinde cezalandırılacaktır kurallar güncellenebilir konuyu takip etmenizde yarar var.

----------------------------------------------DareDinge KuLLanici İmzasi-------------------------------------------------

---- aHiskaN -----
Kullanıcı profilini gör http://daredinge.eniyiforum.org/

Bölüm Kuralları ve Kutlama Konularındaki Kıstaslar 26.06.2o1o
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Vadideki Zambak ~ Balzac