DareDinge

AnasayfaTakvimGaleriSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Metin2 Windows Vista Sorunu ve Windows 7 Sorunu ve Çözümü

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
aHiskaN
Administrator
Administrator

Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 78
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 26/06/10
Rep Puani Rep Puani : 6
Ücret Ücret : 1384
Yaş Yaş : 24
Nerden Nerden : BinqöL

MesajKonu: Metin2 Windows Vista Sorunu ve Windows 7 Sorunu ve Çözümü    C.tesi 26 Haz. 2010, 15:41

evet arkadaşlar forumlarda görüyorum ki herkes üye çekmek için bir şeyler uydurmuş. hepsi hayali şeyler. yok efendim c: ye değil d: sürücüsüne yükleyin öylede olmazsa format atın xp yükleyin gibi saçma sapan şeyler. Size tamamen DareDinqe farkıyla bu soruna çözüm getireceğim.

Buradan o forumlara gönderme yapıyorum. Hepiniz beceriksiniz ve umarım vista kullanıcıları sizin bu yazdıklarınızı görünce gülüyorlardır.

Arkadaşlar sorun tamamen windows güvenlik duvarı ve yüklü olan virüs programlarından kaynaklanmaktadır.

1.olarak virüs programınızı devre dışı bırakın.

2.olarak metin2 nin kurulu olduğu klasöre gidin ve sağ klik yaparak güvenlik bölümünden metin2 ' deki kullanım izinlerini etkinleştirin.

3.olarak launcher açın metin2 otomatik olarak vista uyumlu .exe fileslarınız download edip kuracak bilgisayarınıza.

işlem bu kadar basit üye çekmek için tırıvırı yapan forumlara duyurulur.

Eğer yukardakilerle sorun çözülmediyse metin2 setup olarak yüklediğiniz dosya eski bir versiyondur sadece yeni setup dosyalarında bu anlatıklarım geçerlidir.Yeni setup dosyaları olmayanlar metin2 nin resmi sitesinden en son güncel setup indirebilirler. kullanım izinlerini açtıktan sonra hiç bir sorun çıkmaz.

ALINTI YAPMAYIN EMEĞE SAYGILI OLUN.

----------------------------------------------DareDinge KuLLanici İmzasi-------------------------------------------------

---- aHiskaN -----
Kullanıcı profilini gör http://daredinge.eniyiforum.org/

Metin2 Windows Vista Sorunu ve Windows 7 Sorunu ve Çözümü
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası